Blog & Haberler

”Yılın Hukukçusu” Ödülü Kurucumuz Av.Oğuzhan Kara’nın Oldu

Gümüşhane Vizyon Dergisi tarafından gerçekleştirilen '2017 Yılın En'leri' anketinde dereceye giren isimlere, Ankara'da bir otelde düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Gümüşhane Vizyon Dergisi, 2017 yılında Gümüşhane ve ülke için çalışan, başarılı olan birçok sektördeki Gümüşhaneliye ödül vermek için '2017 yılın En'leri' anketi düzenledi. İnternet üzerinden başlatılan ankette 33 bin 380 kişi oy kullandı, 20 başlıkta yılın enleri belirlendi. Törene Eski Adalet ve Milli Savunma Bakanı Mahmut Oltan Sungurlu, Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Cihan Pektaş, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, 24. Dönem Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Türk yemek uzmanı ve yazar Sahrap Soysal ve çok sayıda Gümüşhaneli katıldı.

AV.OĞUZHAN KARA: ‘’İLKELİ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Törende, ankete katılanların oylarıyla ‘’Yılın Hukukçusu’’ ödülünü, Ankara’da hizmet veren Av.Oğuzhan Kara aldı. Kara, aldığı ödülün ardından yaptığı açıklamada, ‘’Ülkemizin birlik ve beraberliği çok ihtiyaç duyduğu bugünlerde, hemşehrilerimizi bir araya getiren böyle bir organizasyonda ödül almaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Gümüşhaneli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Bizler; şehrimize, vatanımıza ve milletimize dürüst ve ilkeli şekilde çalışarak hizmet etmeye devam edeceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

VİDEO – Av.Oğuzhan KARA'nın Ödül Töreni Sonrası Açıklamaları İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.