EKİBİMİZ

Alanında uzman ve en iyi kadro ile çalışmaktan dolayı biz ekip olarak çok memnunuz.

 

 • Av. Oğuzhan KARA
  Av. Oğuzhan KARA
  Kurucu Avukat
 • Av. Merve Kübra YILMAZ
  Av. Merve Kübra YILMAZ
  Avukat
 • Av. Gamzegül Sağırkaya
  Av. Gamzegül Sağırkaya
  Avukat
 • Av. Osman Batuhan TAŞDEMİR
  Av. Osman Batuhan TAŞDEMİR
  Avukat
 • Abdulkadir KILIÇ
  Abdulkadir KILIÇ
  İcra Katibi

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Av. Oğuzhan KARA
Kurucu Avukat
oguzhan kara 1
24.09.1976 Gümüşhane ili Şiran ilçesi Konaklı Köyü doğumluyum. Babamın öğretmen olması ve Ankara’ya tayini sebebiyle ilkokul 3. sınıftan itibaren öğrenimime Ankara’da devam ettim. İlkokulu ve ortaokulu Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, lise öğrenimimi ise yine Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladım.

Üniversite öğrenimimi 2000 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladım. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nden mezun olarak 2. üniversite diplomamı aldım.

Askerlik görevimi 2002-2003 yılları arasında Uşak Askerlik Şubesi Başkanvekili (Yedek Subay – Asteğmen) olarak yerine getirdim.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

İŞ DENEYİMİ

2003 yılından beri Ankara’da kurmuş olduğum Kayı Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda serbest avukatlık yapmaktayım.

Ankara Barosu Başkanlığı tarafından düzenlenen sertifika programlarına katılarak Spor Hukuku ve Enerji Hukuku, Aile Hukukunda Mal Rejimleri, İcra İflas ve Ticaret Hukuku Uygulamaları Hesap Bilirkişiliği, Mal Rejimleri ve Uygulamaları sertifikaları aldım.

TÜRAVAK tarafından düzenlenen ileri eğitim programlarına katılarak İş Hukuku Sertifikası ve İdari Yargılama Hukuku Sertifikası aldım.

09.06.2017 tarihi itibarı ile Arabuluculuk sicil kaydım tamamlanmış olup, hukuk büromuzda bu hizmeti de sunmaya başladık.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI NEZDİNDEKİ ÇALIŞMALAR

-1997-1999 yılları arasında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Gençlik Komisyon Başkanlığı görevini yürüttüm.

– 2009-2010 yılları arasında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Genel Sekreterliği görevinde bulundum.

– 2007 yılında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Ankara Şube Başkanlığı görevini vekaleten yürüttüm.

– 2006 yılında Ankara Baro Başkanlığı seçimlerine katılan Türk Hukuk Enstitüsü Derneği’nin dahil olduğu Baro Birlik Grubu’nda “Genç Avukatlar Komisyon Başkanlığı” görevinde bulundum. Ardından Ankara Barosu Başkanlığı seçimine katılan yönetim kurulu listesinde yer aldım.

– ANGİAD (Ankara Genç İş Adamları Derneği) yönetim kurulu üyeliği ile SİTELER GİAD ve OSTİM GİAD Hukuk Danışmanlığı görevini sürdürmekteyim. TÜGİK (Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu) üst kurul delegesiyim.

Av. Merve Kübra YILMAZ
Avukat

av merve kubra yilmazAv. Merve Kübra YILMAZ
2019 yılında Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ,2020 yılında Ankara Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamış, avukatlık mesleğine başlamıştır.
Ağustos 2019’dan bu yana Kayı Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır.

Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Hukuk ve Sağlık Sempozyumu Eğitim’ine, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenen Sermaye Piyasası Eğitim Programı’na, Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Aile Hukukundan Kaynaklı Mal Rejimleri İleri Eğitim Programı’na
University of Cambridge tarafından düzenlenen Yabancı Dil Eğitim’ine katılarak bu alanlarda sertifika almıştır. İleri derecede İngilizce bilmektedir

Av. Gamzegül Sağırkaya
Avukat

gamzegul sagirkaya

2019 yılında Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, 2021 yılında Ankara Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamış, avukatlık mesleğine başlamıştır. Eylül 2022’den bu yana Kayı Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır.
Türkiye Barolar Birliği ve İSTAC iş birliği ile düzenlenen Tahkim ’de Taraf Vekilliği Eğitimi’ne, Ankara Barosu/AVSA tarafından düzenlenen Tahkime Başvuru Yolları İle Kurumsal Tahkimin Temel Kavramları Eğitimine, Sigorta Hukukunda Tahkim Eğitimine, Sağlık Hukuku Kapsamında; Sağlık Hukuku Davalarında Bilirkişi Raporları, Sağlık Hukukunda Tüketici Yargılaması, Sağlık Hukukunda Arabuluculuk Eğitimlerine, Aile Hukuku Kapsamında; Evlilik Birliğinin Temelden Sarsılması,Boşanmada Affetme Kavramı ve Genel Boşanma Nedenleri, Özel Boşanma Sebepleri, Ziynet Eşyalarının İadesi, Velayetin Değiştirilmesi ve Kaldırılması-Ortak Velayet, 6284 Sayılı Yasa ve Uygulamaları Eğitimine, İş Hukuku Kapsamında; İşçilik Alacakları Hesaplamaları, Ölüm Halinde ve Bedensel Zararlarda Tazminatın Belirlenmesi İlkeleri Eğitimine, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Eğitimine, Ceza Hukuku Kapsamında; Uyuşturucu Suçları, CMK’da Basit Yargılama Usulü, Adli Tıp Hukuku Eğitimlerine katılarak bu alanlarda sertifikaları mevcuttur.

Ankara Barosu Gelincik Merkezi’nde ve Ankara Barosu Sağlık Hukuku Kurulunda yer almıştır. Sivil  toplum kuruluşlarından TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)’da gönüllü eğitmenlik yapmaktadır. Orta Seviyede İngilizce bilmektedir.

Av. Osman Batuhan TAŞDEMİR
Avukat

Osman Batuhan TASDEMIR

 

 

Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden tam burslu olarak mezun olmuştur. Ankara Barosunda avukatlık stajını tamamlamış ve avukatlık mesleğine başlamıştır. Halen Kayı Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda çalışmaktadır. Askerlik görevini yerine getirmiştir.
Ankara Barosu tarafından düzenlenen İş hukuku temel eğitim programı, Ankara Barosu Tarafından verilen Kat Mülkiyeti Kanunu Eğitimi, 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu Çerçevesinde Kat Malikleri Genel Kurulu Seminerine katılmış ve sertifika almaya hak kazanmıştır.
Ankara Barosu Kat Mülkiyeti Kurulunda aktif olarak görev yapmaktadır. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

Abdulkadir KILIÇ
İcra Katibi

abdulkadir kilic 33

1993 yılında Ankara Anıttepe Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur.

Nisan 2016 yılından bu yana Kayı Hukuk Bürosu’nda icra katibi olarak çalışmaktadır.

Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen İcra Katibi Eğitim’ine katılarak bu alanda sertifika almıştır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.