EKİBİMİZ

Alanında uzman ve en iyi kadro ile çalışmaktan dolayı biz ekip olarak çok memnunuz.

 • Oğuzhan KARA
  Oğuzhan KARA
  Kurucu Avukat
 • Hacer Furkan KARATULUK
  Hacer Furkan KARATULUK
  Avukat
 • Hatice Nur TERZİ
  Hatice Nur TERZİ
  Avukat
 • Mehmet Emin KAHYAOĞLU
  Mehmet Emin KAHYAOĞLU
  Avukat
 • Günseli Zeynep ULUĞ
  Günseli Zeynep ULUĞ
  Stj. Avukat
 • Didem KILAVUZ
  Didem KILAVUZ
  Stj. Avukat
 • Abdulkadir KILIÇ
  Abdulkadir KILIÇ
  İcra Katibi
 • Mine GENÇ
  Mine GENÇ
  Yönetici Asistanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın
Oğuzhan KARA
Kurucu Avukat
24.09.1976 Gümüşhane ili Şiran ilçesi Konaklı Köyü doğumluyum. Babamın öğretmen olması ve Ankara’ya tayini sebebiyle ilkokul 3. sınıftan itibaren öğrenimime Ankara’da devam ettim. İlkokulu ve ortaokulu Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, lise öğrenimimi ise yine Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladım.

Üniversite öğrenimimi 2000 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladım. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nden mezun olarak 2. üniversite diplomamı aldım.

Askerlik görevimi 2002-2003 yılları arasında Uşak Askerlik Şubesi Başkanvekili (Yedek Subay – Asteğmen) olarak yerine getirdim.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

İŞ DENEYİMİ

2003 yılından beri Ankara’da kurmuş olduğum Kayı Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda serbest avukatlık yapmaktayım.

Ankara Barosu Başkanlığı tarafından düzenlenen sertifika programlarına katılarak Spor Hukuku ve Enerji Hukuku, Aile Hukukunda Mal Rejimleri, İcra İflas ve Ticaret Hukuku Uygulamaları Hesap Bilirkişiliği, Mal Rejimleri ve Uygulamaları sertifikaları aldım.

TÜRAVAK tarafından düzenlenen ileri eğitim programlarına katılarak İş Hukuku Sertifikası ve İdari Yargılama Hukuku Sertifikası aldım.

09.06.2017 tarihi itibarı ile Arabuluculuk sicil kaydım tamamlanmış olup, hukuk büromuzda bu hizmeti de sunmaya başladık.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI NEZDİNDEKİ ÇALIŞMALAR

-1997-1999 yılları arasında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Gençlik Komisyon Başkanlığı görevini yürüttüm.

– 2009-2010 yılları arasında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Genel Sekreterliği görevinde bulundum.

– 2007 yılında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Ankara Şube Başkanlığı görevini vekaleten yürüttüm.

– 2006 yılında Ankara Baro Başkanlığı seçimlerine katılan Türk Hukuk Enstitüsü Derneği’nin dahil olduğu Baro Birlik Grubu’nda “Genç Avukatlar Komisyon Başkanlığı” görevinde bulundum. Ardından Ankara Barosu Başkanlığı seçimine katılan yönetim kurulu listesinde yer aldım.

– ANGİAD (Ankara Genç İş Adamları Derneği) yönetim kurulu üyeliği ile SİTELER GİAD ve OSTİM GİAD Hukuk Danışmanlığı görevini sürdürmekteyim. TÜGİK (Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu) üst kurul delegesiyim.

Hacer Furkan KARATULUK
Avukat
20 Haziran 1991 yılında Bolu’da doğmuştur. Lise eğitimini Antalya Turgut Şen Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2016 yılında Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve avukatlık stajına Ankara Barosunda başlamıştır. 2015 yılında Sermaye Piyasası Kurulunun eğitim programına katılmıştır.
Hatice Nur TERZİ
Avukat
1991 yılında Konya’da doğmuştur. Lise eğitimine Konya Anadolu Lisesinde başlamış ve Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi’ne devam ederek mezun olmuştur. 2010-2014 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim görmüştür. 2014 yılında mezun olarak Ankara Barosu’nda staja başlamıştır. 2018 yılında Nişanlılık Durumu ve 6284 sayılı kanun, miras hukukunda mal paylaşımı, Türk ceza mevzuatı ve uygulamaları kapsamında çocuk adalet sistemi, CMK Merkezi yabancılar listesi uygulamaları konularında eğitimlere katılıp sertifika almıştır.
Mehmet Emin KAHYAOĞLU
Avukat

16 Ağustos 1994 yılında ŞANLIURFA’da doğmuştur. Lise eğitimini Şanlıurfa Esentepe İMKB Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2017 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve avukatlık stajına Ankara Barosunda başlamıştır. Ankara Barosu – CMK Sertifikası Eğitim Seminerine, Ankara Barosu – Kurumsal ve Kişisel İmaj, İletişim ve Algı Yönetimi Eğitim Seminerine, Ankara Barosu – Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Uygulamaları Eğitim Seminerine katılmıştır. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.
Günseli Zeynep ULUĞ
Stj. Avukat
1996 yılında Ankara’da doğmuştur. İlkokul 5 ve 6. sınıflarda Choueifat Uluslararası İngiliz Kolejinin (orijinal adı ile The International School of Choueifat – SABIS) Şam’daki okulunda eğitim görmüştür ve bu vesileyle iyi derecede İngilizce ve temel seviyede Arapça öğrenmiştir. Aynı zamanda temel seviyede Korece de bilmektedir.

Lise öğrenimine İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi’nde başlayıp daha sonra Bursa Özel Kültür Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

2018 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Şu anda Ankara Barosu’nda stajını yapmaktadır.

Didem KILAVUZ
Stj. Avukat

12 Mayıs 1996 yılında Bitlis’te doğmuştur. Lise eğitimine Van IMKB Anadolu Öğretmen Lisesinde başlamış, Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2018 yılında Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve avukatlık stajına Ankara Barosunda başlamıştır.

Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Abdulkadir KILIÇ
İcra Katibi

22.09.1976 Ankara doğumludur. 1993 yılında Ankara Anıttepe Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. 1994 yılından beri, yaklaşık 25 yıldır tecrübeli İcra Katibi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Kılıç, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mine GENÇ
Yönetici Asistanı

28 Nisan 1968 yılı Ankara doğumludur.

Gazi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Diksiyon ve bilgisayar eğitimleri alan Genç, bu alanlardan sertifika sahibidir.

Çok iyi derecede Makedonca ve orta düzeyde İngilizce bilen Mine Genç, evli ve iki çocuk annesidir.