EKİBİMİZ

Alanında uzman ve en iyi kadro ile çalışmaktan dolayı biz ekip olarak çok memnunuz.

 • Oğuzhan KARA
  Oğuzhan KARA
  Kurucu Avukat
 • Merve Kübra YILMAZ
  Merve Kübra YILMAZ
  Avukat
 • Abdulkadir KILIÇ
  Abdulkadir KILIÇ
  İcra Katibi
 • Av. Nurdan ERGÜN AKIN
  Av. Nurdan ERGÜN AKIN
Oğuzhan KARA
Kurucu Avukat
oguzhan kara 1
24.09.1976 Gümüşhane ili Şiran ilçesi Konaklı Köyü doğumluyum. Babamın öğretmen olması ve Ankara’ya tayini sebebiyle ilkokul 3. sınıftan itibaren öğrenimime Ankara’da devam ettim. İlkokulu ve ortaokulu Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, lise öğrenimimi ise yine Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladım.

Üniversite öğrenimimi 2000 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladım. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nden mezun olarak 2. üniversite diplomamı aldım.

Askerlik görevimi 2002-2003 yılları arasında Uşak Askerlik Şubesi Başkanvekili (Yedek Subay – Asteğmen) olarak yerine getirdim.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

İŞ DENEYİMİ

2003 yılından beri Ankara’da kurmuş olduğum Kayı Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda serbest avukatlık yapmaktayım.

Ankara Barosu Başkanlığı tarafından düzenlenen sertifika programlarına katılarak Spor Hukuku ve Enerji Hukuku, Aile Hukukunda Mal Rejimleri, İcra İflas ve Ticaret Hukuku Uygulamaları Hesap Bilirkişiliği, Mal Rejimleri ve Uygulamaları sertifikaları aldım.

TÜRAVAK tarafından düzenlenen ileri eğitim programlarına katılarak İş Hukuku Sertifikası ve İdari Yargılama Hukuku Sertifikası aldım.

09.06.2017 tarihi itibarı ile Arabuluculuk sicil kaydım tamamlanmış olup, hukuk büromuzda bu hizmeti de sunmaya başladık.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI NEZDİNDEKİ ÇALIŞMALAR

-1997-1999 yılları arasında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Gençlik Komisyon Başkanlığı görevini yürüttüm.

– 2009-2010 yılları arasında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Genel Sekreterliği görevinde bulundum.

– 2007 yılında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Ankara Şube Başkanlığı görevini vekaleten yürüttüm.

– 2006 yılında Ankara Baro Başkanlığı seçimlerine katılan Türk Hukuk Enstitüsü Derneği’nin dahil olduğu Baro Birlik Grubu’nda “Genç Avukatlar Komisyon Başkanlığı” görevinde bulundum. Ardından Ankara Barosu Başkanlığı seçimine katılan yönetim kurulu listesinde yer aldım.

– ANGİAD (Ankara Genç İş Adamları Derneği) yönetim kurulu üyeliği ile SİTELER GİAD ve OSTİM GİAD Hukuk Danışmanlığı görevini sürdürmekteyim. TÜGİK (Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu) üst kurul delegesiyim.

Merve Kübra YILMAZ
Avukat

av merve kubra yilmazAv. Merve Kübra YILMAZ
2019 yılında Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ,2020 yılında Ankara Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamış, avukatlık mesleğine başlamıştır.
Ağustos 2019’dan bu yana Kayı Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır.

Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Hukuk ve Sağlık Sempozyumu Eğitim’ine, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenen Sermaye Piyasası Eğitim Programı’na, Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Aile Hukukundan Kaynaklı Mal Rejimleri İleri Eğitim Programı’na
University of Cambridge tarafından düzenlenen Yabancı Dil Eğitim’ine katılarak bu alanlarda sertifika almıştır. İleri derecede İngilizce bilmektedir

Abdulkadir KILIÇ
İcra Katibi

abdulkadir kilic 33

1993 yılında Ankara Anıttepe Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur.

Nisan 2016 yılından bu yana Kayı Hukuk Bürosu’nda icra katibi olarak çalışmaktadır.

Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen İcra Katibi Eğitim’ine katılarak bu alanda sertifika almıştır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Av. Nurdan ERGÜN AKIN

avukat nurdan ergun akinAv. Nurdan ERGÜN AKIN
2014 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, 2015 yılında Ankara Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamış, avukatlık mesleğine başlamıştır.
Haziran 2020’den bu yana Kayı Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır.

Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen 2019 Yılı Arabuluculuk Eğitimi’ne,  Fikri Mülkiyet Hukuku Semineri’ne,  Yargıtay Kararları Işığında İcra Hukukunda Güncel Konular Semineri’ne; TÜRAVAK tarafından düzenlenen Aile Hukuku ve Mal Rejimleri İleri Eğitim Programı’na; Ankara Barosu tarafından düzenlenen Türk Ceza Mevzuatı ve Uygulamaları sertifika programına, Adli Yardım Eğitim Semineri’ne katılmış olup bu alanlarda sertifikaları mevcuttur.